Впроваджувальний центр

Мініатюра для «Підсистема обліку діяльності фондів фінансування будівництва (ФФБ)»

Підсистема обліку діяльності фондів фінансування будівництва (ФФБ)

22-06-2018

Даний програмний продукт призначається для автоматизації облікових задач, характерних для Фондів Фінансування Будівництва. Підсистема ФФБ не є самостійним програмним продуктом — вона підключається до конфігурації «Бухгалтерія 8».

Мініатюра для «Впровадження рішення Бізнес-оренда в компанії Рустлер Нерухомість Сервіс»

Впровадження рішення «Бізнес-оренда» в компанії «Рустлер Нерухомість Сервіс»

16-03-2016

Ключовим завданням впровадження була автоматизація діяльності персоналу компанії-замовника з управління двома об’єктами нерухомості: бізнес-центр «UNIQA Park Tower», в м. Одеса; торгово-офісний центр «Ave Plaza», в м. Харків.

Мініатюра для «Програмний продукт Бізнес-оренда для 1С:Підприємство 8»

Програмний продукт «Бізнес-оренда для 1С:Підприємство 8»

16-03-2016

Впроваджувальний центр «Інтегра» пропонує до продажу програмний продукт власної розробки – для автоматизації підприємств, що надають послуги по здачі в оренду об’єктів комерційної нерухомості – «Бізнес-оренда для 1С:Підприємство 8».

Мініатюра для «Комплексна автоматизація обліку в компанії Автокомплекс з використанням програми Управління торговим підприємством»

Комплексна автоматизація обліку в компанії «Автокомплекс» з використанням програми «Управління торговим підприємством»

21-03-2012

Компанія «Автокомплекс» досить давно використовує програмні продукти на платформі «1С:Підприємство 8». Зокрема, основною програмою для автоматизації обліку довгий час була конфігурація «1С:Підприємство 7.7. Бухгалтерія». У зв’язку з відчутним зростанням підприємства виникла необхідність у використанні більш сучасного комплексного програмного продукту — «Управління Торговим Підприємством», який надає можливість ведення в єдиній базі бухгалтерського, оперативного і складського обліку, […]