Акція для користувачів: “BAS Документообіг КОРП” із знижкою!

Програму “BAS Документообіг КОРП”, було випущено у червні 2018 року. Продукт містить великий спектр можливостей для автоматизації управління діловими процесами і колективної (в т.ч. віддаленої) роботи співробітників.

В умовах кризи, що викликана пандемією коронавірусу COVID-19, можливість організації віддаленої роботи співробітників (облік робітників, які працюють вдома, облік простоїв, звітність по віддаленій роботі) зі збереженням звичної спільної роботи над документами (наказами, договорами, заявками та т. п.), включаючи погодження та затвердження, дозволяють компанії пережити кризу з мінімальними втратами.

До складу версії 2.1.4 включені можливості організації та контролю віддаленої роботи користувачів (див. докладніше).

 

Зазвичай, найбільшу потребу у віддаленій роботі з документами відчувають корпоративні користувачі з розгалуженою управлінської структурою, які вже використовують програми для автоматизації бізнесу для корпоративного ринку. 

Саме для цих користувачів пропонуються дві спеціальні  акційні поставки програми “BAS Документообіг КОРП” зі знижкою від 30% до 50% від роздрібної вартості повного продукту.

З 30.04.2020 р. в продажу продукти:

Найменування Роздрібна ціна, грн. без ПДВ
BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів 31200
BAS Документообіг КОРП. Антикризовий комплект на 50 користувачів + сервер 64х.  145000

 

Програмний продукт  “BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів” можна придбати до кінця 2020 року в електронному вигляді .

Програмний продукт “BAS Документообіг КОРП. Антикризовий комплект на 50 користувачів + сервер 64х” можна придбати до 31 серпня 2020 року в електронному вигляді .

До комплекту поставки входять повноцінна конфігурація “BAS Документообіг КОРП” з усіма необхідними 
дистрибутивами, документацією, набором пінкодів, реєстраційною анкетою і користувацькою угодою.

До комплекту поставки “BAS Документообіг КОРП. Антикризовий комплект на 50 користувачів + сервер 64х. ” входять повноцінна конфігурація “BAS Документообіг КОРП” з усіма необхідними 
дистрибутивами, документацією, набором пінкодів, реєстраційною анкетою і 
користувацькою угодою, а також клієнтська ліцензія на застосування програми на 50 робочих місцях та ліцензія на використання 64-розрядного сервера.

Коректне впровадження електронного документообігу на підприємстві на базі продукту “BAS Документообіг КОРП” надає швидкий економічний ефект за рахунок зниження матеріальних витрат на підготовку і узгодження як внутрішніх документів, так і документів (договорів, заявок тощо) з постачальниками, підрядниками або покупцями.

Можливості безшовної інтеграції з програмами “BAS ERP” і “BAS Комплексне управління підприємством” або обміну з іншими конфігураціями за правилами, що йдуть у поставці “BAS Документообіг КОРП”, дозволять інтегрувати електронний документообіг у корпоративну систему автоматизації за мінімальний 
час і з мінімальними витратами.

Див. також: