FlyDoc — сервіс електронного обміну юридично значущими документами

Дата публикации: 01-10-2018

Призначення

Сервіс електронного документообміну юридично значущими документами «FlyDoc» — це програмний модуль, який може інтегруватися в наступні облікові системи: 

Сервіс дозволяє здійснювати обмін юридично значущими електронними документами з користувачами програм (сервісів):

 • Власне FlyDoc
 • FREDO ДокМен
 • M.E.Doc
 • СОТА.

Обмін здійснюється через сервер обміну електронними документами ПТАХ. Сервіс FlyDoc підтримує роботу з електронними цифровими підписами (ЕЦП) всіх акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК), в тому числі і з безкоштовними ЕЦП від Державної Фіскальної Служби України.

Можливості продукту

Основні функціональні можливості сервісу FlyDoc представлені нижче:

Сервіс електронного документообігу юридично значущими документами «FlyDoc»

Ключові переваги від застосування продукту

 • Звичний і зручний інтерфейс. Робота з електронними документами здійснюється в звичній системі автоматизації без необхідності додаткового навчання користувачів роботі в іншій програмі.
 • Проста інтеграція в системі для автоматизації бізнесу (1С:Підприємство 8, BAS, UA-Бюджет). Підвищує ефективність роботи і знижує витрати на підтримку єдиної системи автоматизації бізнесу.
 • Робота із сервісом здійснюється з будь-якого робочого місця, де встановлена система автоматизації, починаючи від локального комп’ютера і закінчуючи «хмарковим» сервісом.
 • Повністю відкритий код. Можливість доробки під індивідуальні вимоги та особливості документообігу на підприємстві.
 • Гнучка система налаштування прав доступу. Розмежування прав доступу до електронних документів засобами системи для автоматизації дає можливість налаштовувати доступ користувачів до типів електронних документів і дій з ними.
 • Зберігання електронних документів в єдиній базі даних системи автоматизації. Підготовка, підпис, відправка, отримання та зберігання електронних документів здійснюється з корпоративної системи автоматизації без необхідності додаткового обміну з іншими програмами електронного документообігу, що забезпечує єдиний стандарт резервного копіювання та збереження даних.
 • Обмін з будь-яким клієнтом електронного документообігу (у тому числі FREDO ДокМен, M.E.Doc, СОТА), що використовують сервер електронного документообігу ПТАХ.

Порядок придбання продукту

Сервіс «FlyDoc» може передплатити будь-який користувач основної поставки наступених програмних продуктів:

 • BAS
 • 1С:Підприємства
 • UA-Бюджет.

На один основной ліцензійний програмний продукт (основну поставку) можна передплатити будь -яку кількість доступів до сервісу FlyDoc.

Користувачі базової версій не зможуть використовувати сервіс FlyDoc, тому що в базових версіях програм закрита можливість зміни коду конфігурації і відповідно інтеграція сервісу FlyDoc неможлива.

Користувачам базових поставок рекомендується використовувати сервіс FREDO ДокМен.

При підключенні доступу до сервісу FlyDoc необхідно обов’язково вказати ліцензійний номер основної поставки і код (ЄДРПОУ або ДРФО) користувача.

Ціни і види поставки продукту

Існують два варіанти поставки продукту:

Назва сервісу

Ціна, грн.

без ПДВ

Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу «FlyDoc» для фізичної особи – підприємця (ФОП) на 1 рік 2500
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу «FlyDoc» для юридичної особи на 1 рік 5000

Інтеграція сервісу FlyDoc з обліковими системами

«Сервіс FlyDoc» постачаяється у вигляді модуля, який потрібно інтегрувати в авотматизовану облікову систему. Для роботи сервісу потрібна платформа версії 8.2.19 і вище.

Сервіс підтримує роботу як з керованим  , так із звичайним  інтерфейсом.

Роботи з інтеграції не входять до вартості сервісу і можуть бути виконані кваліфікованим фахівцем самостійно (за допомогою інструкції з інтеграції) або замовлені у обслуговуючої компанії.

Вартість таких робіт обговорюється з обслуговуючою компанією окремо.

Демо-версія сервісу FlyDoc

Будь-якій юридичній і фізичній особі — підприємцю (ФОП) доступна повнофункціональна демо-версія FlyDoc терміном на 1 місяць.

На сайті https://flydoc.in.ua у вільному доступі розміщені для завантаження дистрибутив FlyDoc і користувацька інструкція зі встановлення і використання.