Редакція 2.0 конфігурації «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства» пройшла сертифікацію «Сумісно»

Редакція 2.0 конфігурації Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства пройшла сертифікацію Сумісно
Дата публикации: 13-09-2018

“Спілка Автоматизаторів Бізнесу” офіційно повідомила про те, що нова редакція 2.0 конфігурації «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства» успішно пройшла сертифікацію “Сумісно! Система програм 1С:Підприємство 8”.

Конфігурація «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства» редакція 2.0, (розробник ПП «Ін-Агро») була представлена для сертифікації як додаток до стандартної програми «Бухгалтерія» редакції 2.0, розроблений в режимі керованої прикладної програми.

На основі редакції 2.0 конфігурації «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства» планується випустити електронну поставку спільного програмного продукту. Про початок продажів електронної поставки можна буде дізнатися з інформаційних листів Всеукраїнської громадської організації «Спілка автоматизаторів бізнесу» (САБ).

«Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства» редакції 2.0 є модифікацією типової конфігурації «Бухгалтерія» редакції 2.0 і зберегла основні можливості і механізми типового рішення.

Конфігурація не є самостійним програмним продуктом, для її роботи необхідна наявність типової конфігурації «Бухгалтерія для України» редакції 2.0 на базі платформи «1С:Підприємство 8» не нижче версії 8.3.8.2322.

Програмний продукт є захищеним і містить фрагменти коду, які не підлягають зміні користувачем, має захист від несанкціонованого використання.
Продукт реалізований на принципі максимальної відкритості коду, що забезпечує можливості адаптації продукту під потреби кінцевих користувачів.

Основні функціональні можливості конфігурації «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства», редакція 2.0 :

Основні функціональні можливості:

   • облік переробки та допоміжних виробництв;
   • облік взаєморозрахунків з оренди землі (облік пайовиків);
   • облік біологічних активів, у тому числі тих, що амортизуються (в рослинництві і тваринництві);
   • облік автотранспорту і сільгосптехніки;
   • формування галузевої регламентованої звітності;
   • розширені можливості обліку заробітної плати;
   • аналіз витрат, розрахунок собівартості готової продукції.

Додаткову інформацію щодо програмного продукту можна отримати в компанії ПП «Ін-Агро»: Термін дії поточного сертифікату — до 31.08.2020 року.