Відгук про автоматизацію обліку в Корпорації “Перша Ріелтерська Група” на базі системи “Управління Виробничим Підприємством”

Дата публикации: 02-09-2010

Корпорація “Перша Ріелтерська Група” – результат реалізації нової моделі ведення ріелтерського бізнесу, яка базується на виконанні функцій аутсорсингу для агентств нерухомості.

Основними завданнями керуючої корпорації є надання ріелтерським компаніям аутсорсингу бізнес-процесів, які не являються для агентств основними, бізнес-утворюючими.
На аутсорсинг корпорації передані: сфера фінансів і бухгалтерського обліку; юридичні, ІТ, рекрутингові, рекламні, охоронні, комунікаційні, транспортні, господарські і адмінстративні функції. Така схема роботи дозволяє ріелтерським компаніям зосередитися на веденні профільного бізнесу, а корпорації надавати агентствам нерухомості якісні сервісні послуги, для створення цивілізованого, європейського ринку послуг у сфері нерухомості.

На початку проведення робіт головною задачею була комплексна автоматизація підприємства. Існуюче раніше ведення обліку в окремих програмах платформи “1С:Підприємство 7.7” (конфігурація ”Бухгалтерія”) вносило додаткові складності в процес обліку і аналізу діяльності підприємства.

Для виконання задач проекту  було обрано програмну платформу  «1С:Підприємство 8», зокрема конфігурацію «Управління Виробничим Підприємством».  Для реалізації даного проекту у якості підрядника було обрано Впроваджувальний Центр «Інтегра», який  багато років надає нам якісні послуги підтримки і впровадження наявних облікових систем. В процесі реалізаціі проекту були впроваджені наступні облікові підсистеми:

  • Управління закупівлями і продажами
  • Управління грошовими коштами
  • Управління обладнанням, НМА и MBP
  •  Управління кадрами організацій
  • Розрахунок заробітної плати організацій
  • Бухгалтерський і податковий облік
  • Бюджетування (оперативний бюджет грошових коштів)

В ході впровадження було проведено навчання персоналу безпосередньо на робочих місцях, що дозволило впровадити програму без відриву співробітників від поточної діяльності. В процесі впровадження вдалося уникнути значних доопрацювань конфігурації.

Впровадження проходило в два етапи:

  • на першому етапі (перше півріччя 2008р.) були впроваджені бізнес-процеси основної діяльності;
  • на другому етапі (третій квартал 2008г.) було впроваджено «оперативний бюджет грошових засобів», що дозволило нам перейти до планування і контролю показників від програми «Exсel» до єдиної інформаційної бази.

На даний момент в системі автоматизовано 20 робочих місць.

Результатами робіт ми задоволені.
В подальшому ми плануємо впровадження підсистеми МСФЗ і розраховуємо на подальшу ефективну співпрацю.

Фінансовий директор: Лізарова Т.І.

18.12.2008